O projektu Specwar.info

Kontakt na administrátora

e-mail: ofni.rawceps@nimda

Více o autorech zde.

Směřování webu

Cílem Specwar.info je informovat především o záležitostech, které se běžně na českém (případně i světovém) internetu objevují zřídka či dokonce vůbec. Tyto materiály je ovšem z pochopitelných důvodů velmi náročné připravovat, a proto zde i přes naší snahu převládají články, jejichž nápň se více či méně překrývá s mnoha jinými stránkami. Nicméně postupně se snažíme zvýšit důraz na dříve zmíněné. Stěžejním tématem na Specwar.info jsou elitní a speciální jednotky, v širším záběru se pak orientujeme na vojenské a policejní operace, taktiku a strategii, technické prostředky ozbrojených sil, atd.

Budeme rádi, pokud přispějete na rozvoj webu pro Vás přijatelným způsobem (zaslání zajímavých materiálů, odkazů apod. na e-mail: ofni.rawceps@nimda). Pokud máte náměty, připomínky či dotazy k obsahu stránek, zasílejte je rovněž na mail administrátora. Uvítáme jakoukoli pomoc či spolupráci!

Historie

Web Specwar.info vznikl na podzim roku 2006. Zpočátku byl úzce zaměřen na elitní a speciální jednotky, postupně se jeho obsah rozšířil na větší okruh témat z oblasti ozbrojených složek.

Bannery

Specwar.info - banner1

Specwar.info - banner1

Specwar.info - ikonka1

Userbary

Specwar.info - userbar

Kód pro podpisy na phpBB fórech:

[url=http://www.specwar.info/][img]http://www.specwar.info/o-specwar/userbar-specwar.gif[/img][/url]

Spolupráce

Jestli si přejete umístit na tento webu odkaz na zajímavé stránky s podobným zaměřením nebo pokud máte zájem o výměnou reklamu, kontaktujte nás rovněž přes email. (Výměná reklama je možná pouze s weby, které tematicky souvisí s armádou, policií apod.!)

Pokud Vás naše stránky zaujaly, můžete nás podpořit a umístit na svůj web některý z bannerů nebo textový odkaz.